Usługi

Usługi

Opieka techniczna

Objęcie przez nas opieką techniczną Państwa firmy czy instytucji oznacza stały nadzór nad powierzonym sprzętem i oprogramowaniem. Dbamy o bezawaryjną pracę, a w przypadku wystąpienia problemów technicznych reagujemy możliwie najszybciej.

Wsparcie techniczne

Wparcie techniczne to nic innego jak interwencja na żądanie. Zawsze wtedy, kiedy pojawi się niespodziewany problem techniczny, wystarczy wysłać do nas zgłoszenie, a my zajmiemy się usunięciem usterki w możliwie najkrótszym czasie.

Usługi dodane

Usługi dodane to cały wachlarz usług pośrednio związany z branżą informatyczną, m.in. konserwacja sprzętu telekomunikacyjnego, usługi projektowe w zakresie sieci komputerowych, projektowanie graficzne, przygotowanie dokumentów cyfrowych, załatwianie formalności związanych z podpisem elektronicznym i inne.

Szkolenia

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szkolenia informatyczne, edukacyjne i projektowe. Szkolimy wybrane osoby lub całe grupy w Państwa siedzibie.

Doradztwo

Doradzamy w zakresie infrastruktury informatycznej, sprzętu, oprogramowania, wdrożeń i innych rozwiązań informatycznych.

Strefa klienta

Staned.com

Sprawujemy stałą opiekę nad systemami informatycznymi. Dbamy o bezawaryjną i stabilną pracę. Reagujemy w przypadku problemów technicznych i przywracamy normalną pracę.